Bajka o koronawirusie

Jak wytłumaczyć najmłodszym dzieciom co to jest koronawirus i kwarantanna? Z pomocą rodzicom przyc...

Czytaj online!

W związku z zaistniałą sytacją związaną z epidemią COVID-19 biblioteka szkolna jest zamknięta. W tro...

"Randka w ciemno" z książką

14 lutego z okazji Walentynek biblioteka szkolna przygotowała "Randkę w ciemno z książką". Każdy ucz...

Nowości

W związku z dużym zainteresowaniem "Sagą księżycową" M. Woolf do biblioteki trafiły kolejne części. ...

 

•Drukuj• •PDF•


Popołudnie 26 kwietnia 2015 roku upłynęło w naszej szkole na spotkaniu z przedszkolakami i ich rodzicami. Już po raz kolejny zorganizowano dla nich Dzień Otwarty. Były więc występy uczniów naszej szkoły i przedszkolaków. Podczas gdy rodzice wsłuchiwali się w zasady przyjmowania do szkoły itp., ich pociechy brały udział w specjalnie przygotowanych dla nich zajęciach.

Dostali drobny papierowy upominek w postaci kolorowego stateczku origami. Mogli także zabrać ze sobą własnoręcznie wykonane prace. Nie obyło się także bez śpiewu i śmiechu. Wszyscy mogli zwiedzić szkołę. Goście dotarli także do biblioteki.
W czasie dnia Otwartego działała nasza "domowa kawiarenka" z ciastami i kawą. Prowadzili ją nauczyciele.  Uczniowie gimnazjum zajęli się kiermaszem ozdób wielkanocnych. Sprzedawali także wodę i zapiekanki. Specjalnym gościem okazała się para króliczków w akwarium na szkolnym korytarzu. Wzbudziły one ogromna zainteresowanie dzieci. Dla stałych bywalców naszej szkoły, to już nie nowość. Często powstaje tymczasowe mini-zoo przy naszej szkole. Impreza była pełna wrażeń. Z większością przedszkolaków spotkamy się ponownie w nowym roku szkolnym. Będą wtedy uczniami klasy I Szkoły Podstawowej w Wieszowie.

W bibliotece

dziennik4.jpg

Kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Czwartek
6 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Felicysym, Jakub, January, Sława,
Stefan, Sykstus, Wincenty

Do końca roku zostało 148 dni.
Zodiak: Lew

Ankieta

Jakie książki czytasz najczęściej?












mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj641
mod_vvisit_counterTen tydzień3317
mod_vvisit_counterTen miesiąc5119
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc30137
mod_vvisit_counterWszystkich1720145

•Aktualnie•: •gości 18• •połączonych•
• You are here:•   StartWydarzeniaArchiwum 2014/2015Dzień Otwarty i kiermasz wielkanocny
| + - | RTL - LTR

Polecamy

  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6
  • Panel7

Cytaty

 

Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.