Kiermasz książek

W ramach promocji czytelnictwa zapraszamy w dniach od 15.11.19 do 22.11.19 do biblioteki szkolnej na...

Nowości

Do naszej szkolnej biblioteki trafiły nowe książki. Są to:   Martyna Wojciechowska Zwierzaki ...

Olimpijskie stulecie - konkurs

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Olimpijskie stulecie" or...

Spotkanie z panem Stefanem Kaczmarczykiem

W dniu 28 marca 2019 roku mieliśmy niesamowitego gościa. Był nim pan Stefan Kaczmarczyk, któr...

Konkurs ekologiczny

Zapraszamy uczniów klas 1-8 SP oraz 3 GIM do wzięcia udziału w szkolnym konkursie ekologiczny...

plakat a3 harmonogram 16na9

•Drukuj• •PDF•


Popołudnie 26 kwietnia 2015 roku upłynęło w naszej szkole na spotkaniu z przedszkolakami i ich rodzicami. Już po raz kolejny zorganizowano dla nich Dzień Otwarty. Były więc występy uczniów naszej szkoły i przedszkolaków. Podczas gdy rodzice wsłuchiwali się w zasady przyjmowania do szkoły itp., ich pociechy brały udział w specjalnie przygotowanych dla nich zajęciach.

Dostali drobny papierowy upominek w postaci kolorowego stateczku origami. Mogli także zabrać ze sobą własnoręcznie wykonane prace. Nie obyło się także bez śpiewu i śmiechu. Wszyscy mogli zwiedzić szkołę. Goście dotarli także do biblioteki.
W czasie dnia Otwartego działała nasza "domowa kawiarenka" z ciastami i kawą. Prowadzili ją nauczyciele.  Uczniowie gimnazjum zajęli się kiermaszem ozdób wielkanocnych. Sprzedawali także wodę i zapiekanki. Specjalnym gościem okazała się para króliczków w akwarium na szkolnym korytarzu. Wzbudziły one ogromna zainteresowanie dzieci. Dla stałych bywalców naszej szkoły, to już nie nowość. Często powstaje tymczasowe mini-zoo przy naszej szkole. Impreza była pełna wrażeń. Z większością przedszkolaków spotkamy się ponownie w nowym roku szkolnym. Będą wtedy uczniami klasy I Szkoły Podstawowej w Wieszowie.

W bibliotece

ksiezyc-w-nowiu.jpg

Kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Piątek
13 Grudnia 2019
Imieniny obchodzą
Lucja, Łucja, Otylia, Włodzisława
Do końca roku zostało 19 dni.
Zodiak: Strzelec

Ankieta

Jakie książki czytasz najczęściej?
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj766
mod_vvisit_counterTen tydzień4986
mod_vvisit_counterTen miesiąc13952
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc40644
mod_vvisit_counterWszystkich1444514

•Aktualnie•: •gości 34• •połączonych•
• You are here:•   StartWydarzeniaArchiwum 2014/2015Dzień Otwarty i kiermasz wielkanocny
| + - | RTL - LTR

Polecamy

  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6
  • Panel7

Cytaty

 

Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.